ksiazka tytuł: 100 sekretów Mistrza Sprzedaży autor: Arkadiusz Bednarski
FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
Produkt w wersji cyfrowej - więcej informacji tutaj

100 sekretów Mistrza Sprzedaży

Wersja elektroniczna (brak aktualizacji)
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 978-83-246-9029-9
Wydanie: 2016 r.
Język: polski

Dostępność: dostępny
19,90 zł
eKsiążka Audio (Watermark)
MP3

"Nieważne, ile wiesz. Ważne, co z tego stosujesz w praktyce.


Poradnik audio dla początkujących i doświadczonych sprzedawców. Wspaniały podręcznik, w którym Arkadiusz Bednarski zawarł nie tylko podstawy tego zawodu, ale również mnóstwo interesujących wskazówek, które można wykorzystać w codziennej pracy i planowaniu długoterminowej strategii.
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, jak sprzedawać towary i usługi w sposób skuteczny, posłuchajcie „100 sekretów mistrza sprzedaży”. Niektóre z zasad przedstawionych przez autora mogą wydawać się jasne i dość oczywiste, ale w połączeniu z radami, jakich Bednarski udziela na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, okażą się wspaniałą metodą nie tylko na nawiązanie nowych kontaktów z klientami, ale również skuteczne konkurowanie na rynku.
Audiobook to znakomita forma, aby rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać informacje, nie tracąc czasu. Posłuchajcie „100 sekretów mistrza sprzedaży” w interpretacji Jakuba Ulricha i zacznijcie stosować je w praktyce. Łatwe, krótkie i uniwersalne porady przeznaczone są dla specjalistów z różnych branż i dziedzin. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego biznesu.
W wersji audio dostępna jest również inna książka Arkadiusza Bednarskiego: „Żyj i bogać się”.
Arkadiusz Bednarski — jeden z najbardziej znanych polskich trenerów, coachów i mentorów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży. Prowadzi szkolenia w kraju i za granicą. Ze sprzedażą związany jest od 1994 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował jako sprzedawca, menedżer i prezes zarządu. Jest autorem dziesięciu książek, w tym bestsellerów Mistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012) i Arcymistrz sprzedaży (Onepress 2009, 2012).